O nas - nasza firma

Luna Park FELNER posiada przejażdżki i atrakcje dla całej rodziny, która może cieszyć się, z przyjaznych karuzel oraz porywający kolejek! Luna Park FELNER jest  ekscytującym i zachwycającym miejscem dla całych rodzin.

FELNER Luna Park jest galaktyką zabawy i wrażeń. Pełen emocji i atrakcji takich jak Sky Master, Twister' Creazy Dance, Autodrom, Extreme, Zipper, Smok i inne, powoduje, że spedzisz z nami niesamowity czas !

Luna Park jest zachwycającym i ekscytującym miejscem dla całych rodzin w każdym wieku. Ogromna liczba atrakcji pozwala sprawdzić swoje umiejętności i rywalizować z przyjaciółmi i rodziną.

Istniejemy specjalnie dla Ciebie! Luna Park oferuje również uroczystości urodzinowe i prywatne imprezy z wykorzystaniem naszego nowoczesnego sprzętu.  Wspaniałe światła karnawałowe tworzą naprawdę wyjątkowe miejsce na specjalne okazje. Przyprowadź swoich znajomych, ze sobą rodzinę, wprowadzenia do Luna Park jest wolny dla wszystkich!

Dołącz do nas!

Imprezy integracyjne, bankiety, imprezy sportowe, wyjazdy firmowe, imprezy motywacyjne, pikniki firmowe to nasza specjalność. Zapewniamy niesamowite wrażenia, silne emocje, wspaniałą zabawę i wysoki poziom adrenaliny. Imprezy, które pozwalają nam zapomnieć o rzeczywistości i przenoszą nas w czasie i przestrzeni, przy odrobinie fantazji i wyobraźni ze strony uczestników. Obiecujemy niezapomniane przeżycia i wiele wrażeń.

Szybki kontakt

Zależy Ci na profesnionalnym podejściu
i obsłudze?! Prestiż i najwyższa jakość usług to nasza oferta.

  • Felner Piotr tel. +48 608 149 108
  • Felner Paweł tel. +48 604 412 873