image
W plenerze Wspaniała zabawa dla całych rodzin.
image
Festyny Jesteśmy zawsze tam gdzie coś się dzieje.
image
Dni miasta Potrafimy nadać blasku i uświetnić każdą imprezę.
image
Dożynki Bez Nas to już nie to samo! W każde Święta!
 • Brake Dance

  Zakręcone szaleństwo

  Wyjątkowa karuzela, dla której grawitacja nie ma większego znaczenia. Kręcą się i dynamicznie  wirują ramiona wokół osi korony. Prawdziwy skok adrenaliny! jednakże na tyle przyjemy, że wspaniałą frajdę z przejażdżki mają nasi mali podopieczni.
 • Sky Master

  Podniebny szał

  Dwie duże 16 osobowe kabiny podnoszą się do samego pionu wirując na przemiennie wokół osi maszyny. Przejażdżka na tej dużej huśtawce jest niezapomnianym przeżyciem. Atrakcja przeznaczona jest nie tylko dla wielbicieli mocnych wrażeń.
 • Twister

  Podniebny Twist

  Wyjątkowa karuzela, dla której grawitacja nie ma większego znaczenia. Kręcą się i dynamicznie  wirują ramiona wokół osi korony. Prawdziwy skok adrenaliny! jednakże na tyle przyjemy, że wspaniałą frajdę z przejażdżki mają nasi mali podopieczni.
 • Łabędzie

  Wspaniałe wrażenia

  Łabędzie to to niesamowita atrakcja, karuzela rodzinna, dwuosobowe gondole Łabędzie hydraulicznie podnoszą się do góry. Po każdej przejażdżce uśmiech jeszcze przez długi czas nie znika z naszych twarzy.
 • Autodrom

  Zabawa dla całych rodzin

  Żelazny repertuar każdego szanującego się wesołego miasteczka. W najnowszych modelach autoskoterów można nieźle poszaleć. Niezapomniane wrażenia z jazdy dla wszystkich uczestników zabawy gwarantują Nasze niezawodne samochody. Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych.
 • Extreme

  Extremalne emocje

  Niesamowite emocje na najwyższym poziomie. Niezapomniene doznania na podniebnym Sky Master-ze. Nieokiełznane szaleństwo i tysiące rozweselonych uczestników zabawy. Wszystko to możesz mieć jeżeli skorzystasz z naszej niepowtarzalnej ofery.
 • Łańcuszkowa

  Szalony Zipper

  Nowa pięknie ozdobiona i oświetlona karuzela łańcuszkowa dla dzieci. Wir tej atrakcji wciąga uczestników w wspaniałą zabawę. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z atrakcji jakich daje nam karuzela Łańcuszkowa.
 • Smok

  Nie tylko dla najmłodszych

  Wielki smok na szynach wraz z wagonami. Na peronie dzieci żegnają dziadek i babcia siedzący na ławce. Przejażdżka odbywa się po zbudowanym przez nas torze. Wesołe okrzyki w trakcie jazdy są najlepszym dowodem wspaniałych emocji jakiech daje nam mityczny Smok.
 • Dziecinne

  Mnóstwo radości dla najmłodszych

  Mamy również przyjemność zaprezentować państwu szeroką gamę atrakcji dla najmłodszych takich jak Baby Cars czy zjeżdżalnie, gdzie nasze pociechy w pełnie będą mogły oddać się zabawie. Zabawa cały czas odbywa się pod czujnym okiem naszych pomocników. Z przyjemnością zapraszamy do bajkowego świata naszyj najmłodszych.